Zmieńmy Wodzisław w żyjące i przyjazne miasto 💙❤ DOŁĄCZ DO NAS

zmieńmy wodzisław

Nasze rodziny i znajomi wyjeżdżają z Wodzisławia za pracą. Lokalni przedsiębiorcy płacą podatki wyższe niż w Katowicach. Czynsze w mieszkaniach „komunalnych” są astronomiczne. Wodzisław stał się miastem sypialnią, gdzie puby muszą być zamykane w godzinach, w których w innych miastach rozpoczyna się „życie nocne”.

Tylko reakcja mieszkańców może zmienić Wodzisław w żyjące i przyjazne miejsce💙❤ Aby tego dokonać, musimy posiadać realny wpływ na władzę. Jak jest obecnie? Sprawdź sam:

Budżet Wodzisławia Śląskiego w 2017 roku wyniósł 177 milionów złotych. Czy wiesz, o jakim procencie tej kwoty – jako mieszkaniec – możesz decydować? Pomyśl chwilę. Czy jest to 5%, 15%, a może 1%?

Jeśli cenisz wolność i postawę obywatelską, określasz się jako wolnościowiec, konserwatywny-liberał, liberał lub narodowiec – dołącz do nas.

Takich ludzi jak my są tysiące, lecz przez zerowy wpływ na władzę spora część straciła sens działania. Pora to zmienić. Pora zmienić Wodzisław w żyjące i przyjazne miejsce! Razem damy radę ✌👍 Dołącz do nas:

Dzielnica, w której mieszkasz

Obszar, w którym oczekujesz zmian w Wodzisławiu
kulturasportekologiapodatkirozrywkamieszkalnictwoedukacjapracainne

Imię i nazwisko

E-mail

Nr telefonu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do kontaktu w w/w sprawie (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie.

Pomóż nam dotrzeć do mieszkańców Wodzisławia – udostępnij wezwanie na Facebooku