Bartosz Młotek – kandydat na radnego sejmiku woj. śląskiego

Bartosz MłotekBartosz Młotek – urodzony 19 lipca 1994 roku w Wodzisławiu Śląskim. Mieszka w Mszanie.

Jestem inżynierem automatyki i robotyki, aktualnie kontynuuję studia magisterskie ze specjalnością robotyka na Politechnice Śląskiej, na wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki. Pracuję jako projektant układów automatyki i programista sterowników PLC.

Jestem wiceprezydentem stowarzyszenia Wodzisław 2.0, działamy na terenie Wodzisławia Śląskiego, jak dotąd przeprowadziliśmy zbiórkę podpisów pod uchwałami zmniejszenia liczby podpisów z 1000 do 300, ustanowienia strefy picia pod chmurką, na wzór takich miast jak Warszawa czy Wrocław, a także zorganizowaliśmy trzy wydarzenia kulturalne, za fundusze własne lub partnerów finansowych. Mamy również gotowy projekt obniżenia PITu na terenie Wodzisławia Śląskiego, w przyszłości planujemy kolejne przedsięwzięcia, jak na przykład wydarzenie: „100 drzew na 100-lecie niepodległości”.

Interesuję się naukami ścisłymi, w głównej mierze fizyką i matematyką, a także ekonomią, psychologią, filozofią oraz rozwojem osobistym. W wolnych chwilach tańczę i uprawiam kalistenikę. Lubię czytać książki i poznawać nowych ludzi, uważam, że każda osoba ma coś do powiedzenia i może nas czegoś nauczyć.

Program do sejmiku:

Jako radny woj. śląskiego będę starał się wprowadzać normalność i poszerzać wolność obywatelską na Śląsku. Jestem za rozsądnym wydawaniem pieniędzy publicznych, ustalaniem budżetu nie powodującego powiększenia długu publicznego i tworzeniem społeczeństwa obywatelskiego, a tym samym za zwiększeniem władzy i decyzyjności samorządów.

Kontakt: 605-533-655, mlotekbartosz@gmail.com