Kacper Biernacki wolnościowym kandydatem na Prezydenta Wodzisławia Śląskiego

Wolnościowe stowarzyszenie Wodzisław 2.0 zaprezentowało swojego kandydata na Prezydenta Wodzisławia Śląskiego.

Kandydatem na Prezydenta Wodzisławia Śląskiego będzie 36-letni Kacper Biernacki, mąż i ojciec czwórki dzieci. Kacper Biernacki jest prezydentem stowarzyszenia Wodzisław 2.0, które zrzesza sympatyków partii wolnościowych: Wolność, KNP, Kukiz i bezpartyjnych wolnościowców.

Kacper Biernacki podczas powiatania Donalda Trumpa
Kacper Biernacki podczas powitania Donalda Trumpa w Warszawie

Jak informuje strona www.wodzislaw20.pl, kandydat otrzymał absolutorium Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, a wcześniej ukończył I Liceum Ogólnokształcące w Wodzisławiu Śląskim im. 14 Pułku Powstańców Śląskich. Zawodowo związany z działalnością w branży ubezpieczeń i marketingu. Prelegent i szkoleniowiec wielu kursów z zakresu biznesu.

Działał przy organizacji kursów Alpha w chrześcijańskim stowarzyszeniu Kahal. Wiceprezes wodzisławskiego klubu Toastmasters IG.

kacper biernacki toastmasters
Kacper Biernacki jest członkiem stowarzyszenia mówców Toastmasters IG

Współorganizator imprez charytatywnych i społecznych. Zastępca redaktora naczelnego serwisu Ślonzokporadzi.pl Hobbystycznie reżyseruje filmy i fotografuje. Miłośnik gier planszowych. Był ponadto członkiem sztabu wyborczego Mateusza Kani podczas wyborów na prezydenta Wodzisławia w 2014 roku, oraz w wyborach do Senatu w 2015 roku. Bezpartyjny.

Kandydatura Kacpra Biernackiego wywołała wiele pozytywnych komentarzy w mediach społecznościowych. Mieszkańcy Wodzisławia Śląskiego zmęczeni 12-letnimi rządami Mieczysława Kiecy, liczą na odświeżenie i nową kartę w zarządzaniu miastem.

Kacper Biernacki wolnościowym kandydatem na Prezydenta Wodzisławia Śląskiego
5 (100%) 1 vote

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

14 − thirteen =